A.S.T Prodüksiyon Ltd. Şti, Turkcell, Ülker, Toyota, T.C. Ulaştırma Bakanlığı, TORMAK Sanayi Sitesi, İMES Sanayi Sitesi, Kormas, EKS Mutfak Akademisi, ACUNMEDYA, KANAL D, TRT gibi kurumsal firmaların projelerinde görev almış çalışanların bir araya gelmesiyle kurulmuştur. 2008 yılı itibariyle faaliyetlerini İMES Sanayi Sitesinde sürdürmektedir.

A.S.T Prodüksiyon Ltd. Şti. bünyesinde, proje oluşumundan hazırlık aşamasına, yaratıcı çalışmadan çekim ve post prodüksiyon aşamasına kadar bir çok projeyi gerçekleştirebilecek bilgi ve deneyime sahip ekip ve teknolojik anlamda günümüzü takip eden ekipman bulunmaktadır.

Günümüz şartlarında şirketlerin rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri çok çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış tanıtım filmleridir. Firmanız için toplantı, konferans, organizasyon ve seminerlerde kullanılmak üzere bünyemizde oluşturulan senaryolar doğrultusunda hazırlanan filmler en etkili sunum araçlarınızdan biri olacaktır.